Pomysłowe pamiątki dla gości na chrzest

Drewniane upominki dla gości na chrzest to idealna opcja, jeśli chcemy w oryginalny i niekonwencjonalny sposób podziękować wszystkim naszym najbliższym za przybycie oraz zaangażowanie w tą niezwykle ważną uroczystość. Wysokiej jakości drewno oraz śliczny grawer z pewnością sprawią, że nasi bliscy będą zachwyceni! Podziękowania dla gości na chrzest będą mogły posłużyć jako pamiątki regularnie przypominające o tym dniu bądź jako śliczne ozdoby w mieszkaniach naszych bliskich.

Cena za serduszko: 1,00 zł – możliwość zakupu koperty (dostępne kolory: różowy, niebieski lub brązowy). Cena koperty 0,20 zł / sztuka.

Wymiary: 7 cm x 6 cm. Drewno o grubości 0,3 mm. Z tyłu podziękowania znajduje się magnes. Wysoka jakość wykonania, elementy szlifowane.

Zamówienie możesz złożyć w serwisie Allegro lub przez wiadomość e-mail. Składając zamówienie przez e-mail pamiętaj, aby podać kod produktu: N0039 oraz potrzebne informacje do realizacji zamówienia. W razie pytań zapraszam do kontaktu – wszystkie formy kontaktu znajdziesz w menu.

Wzór 1

Pamiątki dla gości chrzest

Wzór 2

Podziękowania dla gości chrzest jak zrobić

Wzór 3

Podziękowania dla gości chrzest aniołki

Wzór 4

Podziękowania dla gości chrzest ciasteczka

Wzór 5

Podziękowania dla gości chrzest czekoladki

Wzór 6

Podziękowania dla gości chrzest pierniki

Wzór 7

Podziękowania dla gości chrzest tekst

Wzór 8

Podziękowania dla gości tekst chrzest

Wzór 9

Podziękowania dla gości chrzest tekst do druku

Wzór 10

Podziękowania za chrzest dla gości tekst

Zobacz nasze podobne oferty w serwisie Allegro:

Jeżeli powyższe odnośniki nie działają to pamiętaj, że wszystkie wzory znajdziesz również na naszej stronie lub w serwisie Allegro. Informacje znajdziesz w menu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *